~ pozastaveno ~

EUNHAE 0.1 // gif spam

4. dubna 2016 v 23:11 | AWIT•ER |  kpop
Hellow~ :3
Tak nějak nedokážu pochopit, že tenhle blog existuje už půl roku.. :D Zdá se mi, že se stále ještě jaksi rozjíždím? Že to nemůže být déle jak 3 měsíce? Celkově to až nebezpečně letí, vždyť nedávno byly Vánoce.
Když jsem si tento fakt uvědomila, zabloudila jsem do.. ehm.. velmi rozsáhlého archívu článků zjistit, co jsem napsala jako úplně první článek. Ten tam vlastně už ani není, jelikož jsem ho smazala, heh. :D Bylo to jen pár řádků keců o tom, že startuju blog a blablablaaah, takže jako můj oficiálně první článek považuji jakousi patlaninu gifů na exo pár "ChanHun" (který mimochodem stále miluju) (fakt mi příjde, jako bych to psala včera, wtf?!). Ano, to "0.1" za názvem článku je děsně důležité, protože to rozhodně není jediný článek na tento pár. Nah.
Nicméně jsem si řekla, že proč nenapsat (nebo spíš nenacpat hooodně gifů do jednoho nebohého článku) opět něco podobného.
Nemyslím si, že je nutné někomu představovat Super Junior, protože to jsou prostě.. legendy, či jak to nazvat. :D Ale i tak něco málo - je to kpop boy group pod společností SM, jsou totálně boží, jejich poslední MV je "Magic", jsou totálně boží, vloni měli 10 let výročí skupiny, pět členů (tuším) je momentálně v armádě, dva z nich jsou Eunhyuk a Donghae, Eunhyuk má dneska narozeniny :> jo a jsou boží.
Taky je hrozně lehké někoho v SuJu párovat, protože ať k sobě dáte úplně kohokoliv, vždycky to bude správně. :D Každopádně Donghae a Eunhyuk jsou prostě... prostě Eunhae. Stýská se mi po nich. Hodně. Po Siwonovi taky.
Okokok, dost, než se rozbrečím :D- v tomto článku nenaleznete žádný systém, pouze nepatrnou dávku drogy zvané Eunhae -
sakra, vážně je to už tak starý? :D
selca time?
toto mě rozsekalo.. :DPff, asi mi z toho množství gifů shoří komp.. :D
Každopádně toto je nejspíš vše. Sice bych ve svých přetékajících galeriích možná ještě našla třikrát tolik, ale to až příště. :D Třeba bude to "0.1" v názvu tentokrát k něčemu platné, uvidíme.. :D
Pápálálá^^

AWIT•ER

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Asuka Asuka | E-mail | Web | 9. dubna 2016 v 17:44 | Reagovat

Trochu mě mrzí, že k tomuto nemám moc, co napsat.. :D Já jsem Super Junior ještě nějak.. nepodlehla(?) :D Nevím.. neznám jména členů a celkově je nějak nevyhledávám. Ne, že by se mi nelíbili, jen jsem si k nim ještě nenašla cestu (ostatně, to ještě k hodně skupinám :D asi jsem pořád nováček). Vím, že první co jsem od nich slyšela bylo "Mr. Simple" a to se mi mimochodem, ještě pořád líbí :D A konkrétněji k Eunhae.. Mám rozečtenou povídku na tenhle ship, takže tak nějak vím o koho jde :D.. Každopádně, vůbec mi nevadí občas takový článek. Sama někdy potřebuju jen někde narvat těch nekonečno gifů a fotek, co jsou prostě úžasné... :D

2 Saki Saki | Web | 10. dubna 2016 v 14:27 | Reagovat

Souhlasím, že párovat  někoho v SuJu je prostě…to se nedá tak lehce!! :D :D Já už k-pop moc neposlouchám, ale EunHae mi vždy bude ležet v hlavě :D oni jsou tak dokonalí spolu prostě! :3 A všechny ty videa a gify… a povídky!! :33

3 Narbie Narbie | Web | 29. května 2016 v 17:06 | Reagovat

Jsem ráda, že u někoho vidím EunHae, jelikož já tento pár upřímně miluji! Jen..najít někoho, kdo by se o ně víc zajímal - myslím momentálně - je celkem těžké. Proto jsem ráda, že jsem Tě objevila!
Ty gify jsou úžasné, EunHae jsou úžasní. Oni a jejich momenty! Nemůžu se jich "nažrat". Jestli to vůbec jde.
Ah...děkuju za spam, užila jsem si ho :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama