~ pozastaveno ~

Blah~ #12 // vyřazení, přebytečné kecy

16. července 2016 v 13:40 | AWIT•ER |  blah
OMG ČLÁNEK PO VÍC JAK MĚSÍCI?! WOW
Pardon.

Hellow~ :3 Ehh.. je to celkem dlouhá doba co jsem tu nebyla, že? Omlouvám se, nějak to uteklo a na blog jsem si opravdu ani nevzpomněla. Nejdříve jsme byli se školou na výletě, kde jsme všichni tak nostalgicky vzpomínali na zážitky z nižších tříd. Potom přišel den vysvědčení a s tím vyřazení, poslední den na škole.
Děkovali jsme každé učitelce zvlášť a dávali jim kytky. Čekala jsem, že to bude veselé, přece jen začínaly prázdniny, léto... Všichni to tak původně čekali. Ale vlastně celou dobu, kdy jsme chystali vyřazko v tělocvičně, jsme byli jak před popravou. Pak, když přišli rodiče a učitelský sbor, dva ze třídy četli proslov, co jsme sepsali. Ten co to četl, se málem sesypal... Strašně se mu klepaly ruce a přeskakoval mu hlas. Fakt mi ho bylo líto, ale jelikož publikum bylo stejně na měkko jako my, nejspíš to pochopili. Nejhorší část přišla, když jsme měli společně zpívat tuto písničku. Stáli jsme tam v řadě, drželi se za ruce a místo toho, abychom zpívali, prostě jsme se krásně a hromadně rozbrečeli. Jop. Díky bohu jsme to neměli jen jako melodii, ale i se zpěvem, takže to ten týpek v originále zazpíval za nás.
Asi tak ještě 3 dny po tom jsem měla náladu fakt na nic. Nevím, jestli to tak prožívají všichni deváťáci.. Jestli ne, tak naše třída (vlastně teď už bývalá TT_TT) je až extrémě citlivá.. :D Heh. *definitely not crying again*


Víte o tom, že vlastně vůbec nemám ráda léto? Kromě toho, že se nemusím vláčet do školy, na tom nevidím nic dobrého. Věčně je pařák, že by člověk chcípnul, všude samá vosakomárvčelamoucha a... nehraje se hokej. V podstatě moje jediná mimoškolní aktivita.
Od několika lidí mám potvrzeno, že trpím sociální fóbií. Heh. Většinou mi to právě říkají ti, které bych nejraději viděla tak jednou za dvacet let. Z toho by i mohlo vyplývat, že nemám ráda (čti: nenávidím) místa, kde je více lidí, které prostě neznám. Tímto škrtáme také koupaliště, rybníky a další "veřejné vody". Na koupaliště mě nikdo nedotáhne, ani kdyby mi slíbil zabaleného Baekhyuna v dárkové krabici s duhovou stuhou. Nah.
A teď zimní období. Sníh, Vánoce, žádná vosakomárvčelamoucha, škola (sorrynotsorry), vánoční koncepty v kpopu (miluju vánoční videa a songy, nedělejte, že vy ne), můžu nosit džíny a mikiny (:O), hory - lyžování, vánoční filmy all day long...
Celkově je pro mě zimní atmosféra mnohem lákavější, než léto.


Ok. Vlastně jsem ještě chtěla napsat část o "dovolené", na které jsme ani ne před týdnem byli, ale nějak jsem zjistila, že není co napsat. Mimo to, že v restauraci, která byla blízko kempu mi místo kung-paa dali jakousi sladkou šťávu s rejží, se nic zajímavého nestalo.. Taky mi vítr po celé pláži rozsypal žolíky, takže jsem chodila po asi 500 metrech čtverečných písku a sbírala 108 karet. A jelikož nás to tam nebavilo a táta nutně potřeboval počítač, jsme jeli domů o den dřív.. :D

Takže se mějte hezky, užívejte si toto úžasné a krásné roční období a nehrajte pokémony. Papaa :>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Asuka Asuka | E-mail | Web | 16. července 2016 v 14:25 | Reagovat

Wau, já vůbec netuším, jak příští rok to loučení dám.. T_T huu, mě stačil letošek, když se naše třídní rozbrečela jen vlezla do třídy... Jenom přece s tou bandou lidí strávíš tolik času a pak je to pryč..
Ohledně léta - já jsem totální milovník podzimu :33 a léto fakt těch plus moc nemá, takže vím jak to myslíš... :D a máš pravdu i v tom, že když už je o vánocích ta atmoška, tak to žádný léto překonat nemůže.. x33 jo, sociální fobie, vím o čem je řeč ._. až moc dobře... jakmile máš jít mezi cizí lidi, ještě sám, tak seš v hajzlu... ok, já jsem v hajzlu už ve chvíli, kdy vlezu sama do krámu a prodavačka se na mě podívá a já řeknu jen neslyšné "dobrý den".. Taky jsem schopná čekat deset minut, až se ženská s košíkem vyprdelí z uličky, kam potřebuju, protože ji nedokážu říct, aby mě pustila.. a to, že obvykle obcházím celé sídliště, když zahlédnu někoho, kdo je třeba soused, nebo někdo ze školy, to je už jako samozřejmost. Jo, mohla by jsem pokračovat, ale stejně by se to tu nevešlo všechno..

2 Narbie Narbie | Web | 16. července 2016 v 17:39 | Reagovat

Tak já mám loučení se základkou už nějaký ten krátký čas za sebou, ale i přesto si pamatuji, jaké to bylo tam stát před ostatními třídami a učitelé nám přáli hodně štěstí a my jim děkovali. Byla to..příjemná atmosféra. Možná to pro mě bylo příjemné z toho důvodu, že jsem byla ráda, že už některé lidi prostě neuvidím. U těch ostatních mě však mrzí, že jejich "někdy se uvidíme" se ztratilo a myslí jen na svůj "nový život." A tak jsem to tak udělala také. A na základku už ani nepomyslím. Se střední začala nová kapitola. Musím říct, že o dost lepší.

Já mám léto ráda jen kvůli prázdninám...a navíc mám v létě narozeniny. Hah. Ale tohle léto se mi zatím zdá..nějaké...poněkud chladné. Chladnější, než to loňské. Jinak také nemám ráda moc lidí pohromadě, které navíc neznám. Na koupák sice vylezu, ale dostat mě na zábavu/diskotéky - nehrozí. Nenávidím to. Na diskotéky mám o to větší alergii. Z nejmenovaného důvodu.

I přesto, co si psala v posledním odstavci doufám, že sis dovolenou užila. Ani nevíš, jak bych někam ráda jel. Bohužel, tohle mi nevyjde. Tudíž.. závidím. :)
PS: Pokemon mánii jsem nějak nepochytila dodnes...a snad ani nepochytím. Bojím se, že bych se stala závislou. :D

3 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 16. července 2016 v 21:36 | Reagovat

No, u většiny deváťáků to tak vážně není, vždycky jsem tak nějak měla smůlu na kolektivy a základka mi vůbec nechybí. Vážně ne. Teď střední je o něco lepší, ale i když jsou tam fajn lidi, rozhodně po matuře brečet nehodlám.
Prázdniny mi někdy vadí, protože když nezaplním ty dva měsíce nějakým programem, je to k usoužení. A pak- mám pocit, že jsou moc krátké :D Ale léto ráda mám, moc :D

4 adís adís | E-mail | Web | 16. července 2016 v 21:38 | Reagovat

vosakomárvčelamoucha, no ty kokos. xDD Tím jsi mě dorvala :D
Ono.. jakože nejlepší období je u mne podzim - ani horko, ani zima -, a léto je na nejnižším stupni.
Fuuu, nejsi sama. Hm, lidi melou kraviny, nemohou ti rozumnět v těchto případech. To "sociální fobií" trpím teda obzvlášť. Yay, upe stejný človíček; strach z koupališť, mg. xD
Takže dovolená na nervy. :D

Nepřipomínej to! Z těch Pokešů mi hrabe jen, když to vidím na tom fb! Ještěže nemám data .. xD

5 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | 25. července 2016 v 10:32 | Reagovat

Kámo, mně se docela stýská po mojí třídě. Pořád si nemůžu na to zvyknout a pořád mluvím, jako bych s nima ještě byla ve třídě :D Jsem teda zvědavá na lidi v prváku, snad budou v pohodě. Jinak nojo, taky nemám ráda léto. Jako ne, že bych ho nenáviděla, ale prostě winter is best :D Sice se můžu o prázdninách přecpat zmrzlinou, ale to období Vánoc je přece jenom lepší :D
No jo a Pomeno Go hrajou ted' všecí. Prostě se mi zdá, že to někteří dělají jenom pro to, aby byli "in".

6 beepinka beepinka | Web | 4. srpna 2016 v 15:19 | Reagovat

Pokémony nehraju,protože mám starej android :D. Každopádně rejže se sladkou šťávou..to je jinej lvl :D :´D.
Já jsem loučení s mojí devítkou takhle neprožívala,jelikož jsem nebyli dobrý kolektiv. Popravdě jsem byla ráda,když jsem odtamtud konečně vypadla. Každopádně i když spolu už nebudete chodit do školy,tak se můžete občas scházet,dělat srazy,takže pohoda ^^.
Jinak moje nejoblíbenější roční období je jaro :). A pak podzim. V zimě je dost hnusně,to taky nemusim,i když atmosféra Vánoc a ty vánoční koncepty v kpopu přímo žeru :D! Každopádně léto nesnáším! Pařáky nejsou nic pro mě. prostě děs! ><

7 beepinka beepinka | Web | 4. srpna 2016 v 15:19 | Reagovat

[6]: Jo btw ta kočka mě naprosto brutálně rozsekala :DDDDDDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama