~ pozastaveno ~

Blah~ #15 // my lifeu // part 1

24. ledna 2017 v 21:01 | AWIT•ER |  blah
Hellow~ :3
Myslím, že by nebylo od věci tenhle článek rozdělit do několika částí, protože jsem odhodlaná se rozepsat (lol, fakt jsem se rozepsala). Bude to nepřehledné i tak, ale zkusit to můžu. :DŠKOLA LIFEU

Za velký úspěch beru to, že jsem přežila první pololetí na gymplu. Když bych brala konec pololetí jako takový ten záchytný bod, který bývá ve hrách (kterým když projdete, nemusíte se po prohře vracet na start), tak mám za sebou vlastně 1 osminu
celkového času na střední.
Co se učení týče.. nejsem nejhorší ze třídy. Fakt jsem počítala s tím, že to tam bude samý šprt a moje výsledky budou jedny z těch nejslabších. (Brala jsem to tak hlavně proto, že hned na začátku roku jsme si na adapťáku říkali, kolikátí jsme byli po přijímačkách - jediná já byla pod čarou, tedy na gymplu jsem přes odvolání.) Myslím, že jsem někde uprostřed. Strašně moc lidí to buď fláká a nebo jim to nejde, ikdyž se snaží. Je zázrak a asi i štěstí, že já jsem zrovna ta, která to většinou fláká a stejně to pak udělá líp než kdybych se připravovala bůhví jak dlouho. 7 lidí od nás má na vysvědčení za 4 z fyziky, pár lidí z dějáku a taky z matiky. Nevím jak je to u jiných předmětů, protože tam se známky nahlas nečetli, ale tuším, že čtyřky budou taky. Nejspíš by pro mě bylo lepší, kdyby třídní hranice byla někde u trojek. Protože pak by ta pomyslná laťka byla výš a já bych se o to víc snažila mít lepší známky. Takhle jsem ráda za tři trojky a jsem tak průměrný student.
¯\_(ツ)_/¯

Ohledně komunikace s lidma nic nového. Jako.. asi cítím, že se úroveň mojí sociální fóbie (alespoň ve škole) den ode dne snižuje (asi o desetiny nanometrů, ale i tak..). Je pár lidí, se kterými se bavím o něco víc, než s ostatníma. Zrovna dneska jsem poprvé, POPRVÉ mluvila se svým dvoumetrovým spolužákem, když jsme byli spojené dvě skupiny na jazyky, takže nám nezbylo nic jiného než si sesednout do jedné lavice. Sice jsme mluvili převážně o škole, ale občas jsme i okomentovali profesorku, která celou hodinu hledala film co nám chtěla pustit, až nakonec zazvonilo na konec hodiny. (wow, vážně se tímhle ničím právě chlubím?) K tomu další spolužák začal koukat na anime. Jakože.. je to jedinej člověk, se kterým si občas píšu na fb, který sám napíše. Nevím, jestli jsem za to ráda, ale když... on mi občas leze fakt na nervy :D Mívá dost otravný kecy a tak.. Dokáže půl hodiny psát o tom, jaký v něm vyvolávají emoce epický songy. Epický. Klasická hudba. Beethoven a tak. Naprosto respektuju něčí hudební styl/vkus ale OMG PROČ MI O TOM PÍŠE. Pak zničehonic začně mluvit o jeho první lásce, která jezdí na koních a střílí lukem. Jak mu zlomila srdce. PLS. Jestli mě bere jako nějký svůj deníček, asi si smažu facebook..
Taky se mi stala jedna vtipná věc, kdy mi právě tenhle spolužák půjčil sežit ze zemáku na dopsání. Dám ho doma do šuplíku, zajel za šuplík, šuplík se zavřel, sešit se zmuchlal. Řeknu to mámě, jdu si do koupelny vyčistit zuby, vrátím se, máma žehlí sešit. Párkrát mi už moje sešity žehlila, takže cajk. Otevřu sešit. Sešit NAPROSTO prázdnej. Pak si vzpomenu, když jsem po něm chtěla půjčit gumovací pero. On. Píše. Gumovacím. Perem. Věděla jsem, že větší teplo a lejzr v tiskárnách tenhle inkoust maže, ale kdybyste viděli mámu :DD ta už pomalu začala věřit na duchy, mimozemšťany a na druhou dimenzi, když ten sešit viděla. :D Naštěstí jsem si ale předtím svůj sešit stihla dopsat, takže jsem mu vlastně celej svůj sešit nakopírovala. Za což by mi měl spíš poděkovat, jeho písmo a celkový výpisky stojej fakt za nic.

KPOP LIFEU

Téma na který se těším nejvíc a právě teď nemám tušení co napsat.. :D Asi toho je moc, že nevím kde začít.
Ok, začnu se samotným "playlistem".

.......................................................

Byl by hřích nezmínit jako první Limitless od NCT 127. Hned po prvním refrénu jsem ten song milovala. Když se tam v centru objevil Johnny (1:10), měla jsem chuť vyskočit ze židle radostí.. :D Jakou dobu se chudák musel modlit, aby konečně debutoval? :D Je to jeden z členů, kteří byli do téhle podskupiny nastrčení dodatečně a nejradši bych za to dala SM pusu a hned na to facku za to, že jim to tak dlouho trvalo. Ovšem mohli za tím stát i jeho osobní důvody, ale 9-10 let jako trainee je prostě moc.
Btw člen NCT, kterej mě zaujal o něco víc než ostatní je Yuta (gify), jediný Japonský člen, který se údajně chová víc korejsky než ostatní korejští kluci ve skupině.
¯\_(ツ)_/¯
Jinak z jejich comebacku se mi ještě líbí song Good Thing, se kterým i vystupují.

.......................................................

Nevím, jestli jsem se někdy přímo zmiňovala o tom, že moje nejoblíbenější girl group je f(x). Jestli ne, tak se zmiňuji teď. Jsou tak hrozně underrated, že vám pro jistotu řeknu krátké info:
girl group pod SM // 4 členky - Krystal, Amber, Luna - můj bias, Victoria // debut: 2009 // poslední comeback: 2015 - 4 walls // SM na ně sere
Tento song je jakási collaboration - Hani z exid, Solar z mamamoo a Luna z f(x) si řekli, že mi zničí život a natočí toto. Upřímně, je taková vzácnost slyšet něco souvisejícího s f(x), že i kdyby se mi to nelíbilo, tak se mi to líbí. Možná jsem příliš biased, ale podle mě tohle Luna (gify) prostě zabila. Je pro mě nejlepší a vždycky bude (kéžbych takhle věrná byla i u klučičích skupin :D)

.......................................................

Další songy budu pouze kopírovat a vkládat, protože kdybych ke všem něco psala, byla bych tu ještě zítra (už tak tenhle článek píšu dvě hodiny :D)
.............................
.............................

.......................................................

Dál bych ještě chtěla zmínit, že mám novou oběť. (oběť = aktuální bias, který většinou zastíní všechny ostatní a celý čas je věnován právě momentální oběti) Jak to chodí u mě s oběťmi je velmi složité, nicméně moje minulá oběť byl Daehyun - asi si každý všimnul. Zatímco ale každá oběť ode mě pomalu ale jistě utíká, na její místo příchází nová - v tomto případě Junhyung z BEAST - yeeey. Jak se tomu stalo - takže.
Jak už jsem říkala, všechno ohledně f(x) je vzácnost, takže když jsem zjistila, že je Luna v nějakým neznámým pořadu (hitmaker) s Donim (weekly idol) a Junhyungem (rapper), prostě jsem to otevřela a začala koukat, i když to nebylo s titulky (na f(x) lidi tak serou, že s nima ani nic s titulkama nenajdete). Když vynechám kecy o tom, že je Luna úžasná, dostáváme se k nové oběti. Junhyung společně s Donim skládali song (na přání Doojoona - leader b2st) a když už ho měli, potřebovali krásnej dokonalej neuvěřitelnej hlas, kterej by to nazpíval - to přichází na scénu Luna. Během jejich seznamování (debutovali ve stejnej rok a skoro ani nevěděli jeden druhýho jméno) proběhlo několik cute momentů, který radši přeskočím. Když potom nahrávali ve studiu, Junhyung (producent songu) byl na ni tak strašně milej, furt tam mektal nějaký komplimenty, až jsem si myslela, že koukám na we got married nebo tak něco. :D
cca první 2 minuty videa

Takže to je vlastně můj postup k získání nové oběti. Být obětí mimochodem ještě obnáší zhlédnutí všech weekly idolů, kde se oběť nacházela (jakože jich je ku*va dost) a tak dále a tak dále, dokud ji nenahradí jiná oběť. (jste si mysleli, že jsem ledajaký kpop fanoušek, co to má v hlavě v pořádku, pche)


Toto je výsledný song :3

.......................................................

Fajn lidi, na můj vkus je tohle nechutně dlouhej článek. Takže. Slibuju, že napíšu part 2, kde bude část kdrama lifeu a random lifeu. Takže. Jo.
Přejte mé aktuální oběti ať dlouho vydrží, mějte se krásně, učte se, jezte, spěte.
Byebyeee


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Asuka Asuka | E-mail | Web | 25. ledna 2017 v 21:18 | Reagovat

Takže se to pokusím taky napsat trochu, chápeš, systemticky.

S tou školou ti to samozřejmě přeju^^ A taky ti nechutně závidim, protože já tohle štěstí nemám a můžu si jen nechat zdát o tom, že bych se na něco neučila. (Nejmíň se učim na děják, moje oblíbená učitelka a super zapamatovatelný zápisky qwq pak se teda neučim na ájinu... což je vlastně smutný, páč mám dost slušný mezery a i tak mám za jedna... wtf).
Btw, u tý části, že ti popisuje svoje emoce u Beethovena, jsem se skoro udusila čajem. A pak ten sešit. Pls.

A kpop lifeu... Yutu mám ráda už od začátku, takže... muhehe... dobře ti tak, ty svině neučící se :---))
Má cenu se k tomu vyjadřovat? Asi budu jen opakovat to, co si napsala... (mám radost, že si do toho playlistu hodila CLC, taky na tom ujíždím :>)

Takže Leo ne? Pořád na stejný úrovni, jako tvoje známky z biologie? Ok, příště.
Wau, beast je jedna ze skupin, který jsem ještě nezačala... jakože... stalkovat. I když, good luck mám taky ráda :>

Opravdu se těšim na kdrama lifeu *chytá konfety*. Sem se do to ho slušně ponořila (to víš, blížej se comebacky, chci to všechno stihnout, dokud mám dostatečný množství fungujících buněk v mozku). Fakt jedu jednu za druhou. (but kim bok joo is still best). (moje. kokoro.)

Snad to dává trochu smysl.. Moje momentální oběť jsou red velvet (a bts, of course). Chápeš to, sm se o ně celkem zajímá. Fandom. Chápeš to. Ten teaser. Už skoro odpočítávám minuty.
Wish me good luck. This will be hard time.

2 Penny Penny | Web | 27. ledna 2017 v 18:28 | Reagovat

Je super, že se tvoje sociálnost (tak divně to zní :D) den ode dne zlepšuje. Na pořadí přijímačkách fakt nezáleží, protože to hodně dělají známky na základce. K čemu je někomu 1 z nějakého předmětu, když ten předmět ale bohužel nezvládá.
S tím sešitem si mě zabila xDD Kámo, (snad nevadí, že ti tak říkám :D) tohle se stát mně, tak začnu asi hystericky panikařit.
Jinak ti ale přeju hodně štěstí s gymplem. Blíží se vízo, a pak máme jako první kraj jarňáky. It's kinda funny, when u have spring holidays in winter. Strašně se na ně těším. Asi nebudu celej den nic dělat krom k-dram, jídla, knih a spánku, ale cuž :D Akorát mě mučí pomyšlení, že si to jako první odbydem TT

Ohledně kpopu, strašně se mi líbí I wait od Day6. Souhlasím s lidmi, že to zní jak nějaký op pro nějaké anime :D
Poslední dobou jsem taky začala poslouchat korean underground hudbu. Kdo by to do mě řekl :DD

3 beepinka beepinka | Web | 6. února 2017 v 21:32 | Reagovat

Heh ten kluk je vážně zvláštní :D. Chápu,že zvažuješ,že smázneš fb :D haha. :DDDD Jinak jsem ráda,že komunikace s lidma se zlepšuje....a bude to čím dál tim lepší,uvidíš :3! Jen tak dál! :3
B2ST jsou super :3 doufám,že už brzo vyřešej nějak nynější situaci a vrátěj se....(jen mě mrzí,že už nikdy v původní sestavě :((...) Good luck od nich taky zbožňuju <3
F(x) mám taky ráda..nechápu,proč už tak dlouho neměli žádný comeback :( přitom jsou tak skvělé! SM bych opravdu zabila >< děs tohle! ><
Limitless ..to už asi nekomentuju :D jak víš ode mě ..naprosto to zbožňuju a nemůžu to přestat poslouchat >< :D!
Btw: Daesungova část ve Fxxk it je totálně nejlepší..to naprosto souhlasim :3 ♥

4 beepinka beepinka | Web | 22. února 2017 v 16:15 | Reagovat

Tak jak se těšíš na comeback B.A.P? i s Bangem :´) ♥ Jedeš na koncert? ^^

5 Nagis Nagis | Web | 22. února 2017 v 21:20 | Reagovat

Přiznám se, že K pop neposlouchám, ale co se týče školy někde se začít musí. Já osobně se taky nějak moc s nikým nebavím, pokud teda nemusím. Naštěstí mám víceméně školu už za sebou. :D

6 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 5. března 2017 v 12:30 | Reagovat

[4]: Na comeback se těším nehorázně :33 i když jich bude víc najednou - nevim jak to budu stíhat.. :D
Jinak na koncert určitě nejedu.. Sotva jsem schopná jet sama třeba do Prahy a před rodičema bych se nezmínila ani za boha, takže.. fakt ne:/

7 beepinka beepinka | Web | 18. března 2017 v 21:28 | Reagovat

[6]: Tak co říkáš na comeback? Já jsem totálně nadšená♥
Jinak já taky nejedu,takže tak no :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama